Ook al geniet ze van het volleyballen in de 2e divisie, de meeste voldoening haalt ze uit het les en training geven aan kinderen. “Ik vind het zo mooi om kinderen te laten groeien en ze mijn visie over gezond en sportief leven mee te geven. Daarnaast vind ik het belangrijk dat elk kind in regio Rotterdam de kans krijgt om te sporten.”
Dat ze het meent, blijkt uit haar acties. Zo werkt Lisa nu aan een jeugdbeleid voor haar vereniging en verdiept ze zich in gezondheid en sportiviteit op basisscholen. “Ik doe de vakverdieping SSGS, wat staat voor specialist sportieve en gezonde school op Thomas More Hogeschool. Hier leer ik veel over hoe je bijvoorbeeld schoolpleinactiviteiten ontwikkeld maar ook hoe je een plan maakt om kinderen meer te laten bewegen of gezonder te laten leven.”
Toen ze een opleiding ging kiezen, twijfelde ze tussen de lerarenopleiding of ergotherapie. “Ik vind bewegen heel belangrijk en wat mij ook interesseert is hoe je beweegt, vooral bij kinderen.” Toch koos Lisa voor de pabo. “Ik merkte dat ik dat “beweegaspect” wel interessant vond maar sinds ik training geef vind ik het heel mooi hoe de kinderen in een korte periode veel stappen kunnen maken en écht groeien. Daarom vond ik de pabo meer bij mij passen. Ik koos voor Thomas More Hogeschool omdat dit 100% pabo is. Je vindt er geen andere opleidingen. Het is een kleine gemeenschap waar iedereen elkaar kent. Daardoor ben je geen nummertje maar je wordt echt gezien door de docenten en andere medewerkers. Dat maakt de school zo leuk.”